NABÍDKA WHISKY, WHISKEY A BOURBONU

Degustujte, hrajte si s jejich chutí i vůní, je škoda zůstat jen u jednoho! Základ 4cl, na vyžádání 2cl za poloviční cenu.

Jack Daniel's 40%

Legendy se rodí z pravdivých příběhů skutečných lidí. Lidí, kteří dokázali překročit vlastní stín a proměnit své sny a vize ve skutečnost. Jedním z těchto lidí byl i Jack Daniel, muž, který jednu z legend stvořil - Jack Daniel´s Tennessee Whiskey. A do tohoto podivuhodného příběhu můžete nyní nahlédnout i vy.

70 Kč

Jack Daniel's Honey 35%

Likér Jack Daniel´s Honey je složený z Tennessee whiskey Jack Daniel´s a medu prvotřídní kvality pocházejícího rovněž z amerického Tennessee. Vyváženě nasládlá medová chuť je doprovázena tóny skořice a zakončena ořech.

70 Kč

Jack Daniel's Fire 35%

Ostrá kořenitá chuť zakončená nezaměnitelně jemnými tóny whiskey Jack Daniel's - to je Jack Daniel's Tennessee Fire.

70 Kč

Jack Daniel's Apple 35%

Žhavá novinka v rodině Jack Daniel's. Základem je originální Jack Daniel's Old No. 7 spolu se svými třemi základními znaky: filtrace přes dřevěné uhlí, vlastní výroba sudu, výjimečný proces stáření.

70 Kč

Jack Daniel's Rye 45%

Straight Rye kombinuje delikátní chuť žitné s klasickou chutí Jacka.

Žitná whiskey od Jacka Danielse, složená ze 70% žita, 18% kukuřice a 12% sladového ječmene. Aroma lískových ořechů, mandlí, pikantního zrna s náznakem kukuřice. Chuť lehkého dubového koření s příchutí kukuřičné sladkosti. Závěr je dlouhý a kořeněný.

90 Kč